Kurumsal

NAPOLY DESİGN

1985 yılından bu yana ev mobilyası üzerine üretim ve satış yapan yenilikçi bir firma olarak kurulmuştur. Napoly Design mobilya koleksiyonu, çağdaş kültürünü yansıtma kabiliyetine ve değişen yaşam biçimlerine, alışkanlıklarına ve gereksinimlerine hızlı bir şekilde cevap verme kapasitesine dayalıdır. Benzersiz ve olağanüstü kalite ve zamansız zarafet ile karakterize edilen modern mobilya unsurları. Türk aile yapısına uygun olan tasarım değerleriyle yaratıcılık, yenilikçilik ve endüstriyel bilgi birikimi arasındaki eşsiz birliğin sonucudur.

Misyonumuz

Mobilyada kaliteli üretim ve özel tasarım seçenekleri ile bir dünya markası olma yolunda ilerlediğimiz bu mobilya yolculuğunda kurumsal kimliğimizin adı altında kaliteden taviz vermeden her eve dekorasyon ve özel tasarım mobilyayı sunmaktır ana hedefimiz.

Mobilyanın standart kalıplardan çıkması için mimarlarımız, proje yöneticilerimiz ve tüm üretim ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok müşterimize hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz

Mobilya sektöründe sunduğu özel mobilya tasarımı ile Türkiye’nin dünyaya açılan ve tasarım olarak takip edilen bir mobilya dekorasyon markası olma vizyonumuz doğrultusunda, müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte Napoly Design ailesini büyütüyoruz.

Sizleride bu ailemizin içine katmaktan onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Ürettiğimiz her mobilyada ilk mobilyamızdaki heyecanı yaşayan bir ekip ile hizmet sunuyoruz.