Genel

İvana Sert Lüks Mobilya Markası Napoly Design’ın Kurucusu Salim Macit İle Röportaj Yaptı!

lüks mobilya

Lüks Mobilya Markası Napoly Design’ın kurucusu Salim Macit İvana Sert’e Röportaj verdi. Röportajında markanın özelliklerini, vizyonunu ve misyonunu bahseden Macit, aynı zamanda İvana Sert’in sorularını yanıtladı. Tüm detaylar haberimizin içinde…

Napoly Lüks mobilya, lüks bir yaşam tarzını yansıtan, kaliteli ve güçlü malzemelerden mobilyalar üreten büyük bir mobilya firmasıdır. Napoly’nin mobilyaları genellikle ağır malzemelerden yapılır ve kusursuz bir tasarıma sahiptir. Genel olarak İtalyan tarzında zarif ve lüks mobilya dekorasyonu yapan Napoly son yılların gözde ve ilgi çekici markalarından biridir.

Bu başarının ardında yatan hikayeye Salim Macit ve ekibine ait. Tüm bu başarı hikayesi ve detaylar İvana Sert’in iş dünyası programında Napoly Design Yönetim Kurulu başkanı Sayın Salim Macit’e yöneltildi.  Gelin hep beraber Lüks Mobilya Sektörünün gözdesi Napoly Design’a yakından bakalım…

Lüks Mobilya

Lüks Mobilya Sektörünün Gözdesi Napoly Design Hakkında

Napoly Design, 1985 yılından bu yana ev mobilyaları üreten ve satan bir firmadır. Ürün koleksiyonları, çağdaş kültürü yansıtmakta ve değişen yaşam tarzlarına hızlı cevap verme kabiliyetine sahiptir. Benzersiz kalite ve zamansız zarafetle özelleşen modern mobilya unsurları Türk aile yapısına uygun tasarımlarla birleşerek yaratıcılık, yenilikçilik ve endüstriyel bilgi birikiminin bir sonucudur.

Misyonu Nedir?

Ana hedefi, kaliteli üretim ve özel tasarım seçenekleri ile büyüme yolunda olan kurumsal kimliğimiz adı altında, her evin dekorasyon ve özel tasarım mobilya ihtiyaçlarını kaliteden taviz vermeden karşılamaktır. Mobilya sektöründe standart kalıplardan çıkmak için, mimarlarımız, proje yöneticilerimiz ve tüm üretim ekibimiz, yurt içinde ve yurt dışında birçok müşterimize hizmet sunmaktadır. Böylece, evlere özgün ve özel mobilya tasarımları sunma amacımızı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Vizyonu Nedir?

Napoly Design, Türkiye’nin dünyaya açılan ve tasarım olarak takip edilen bir mobilya dekorasyon markası olma hedefi doğrultusunda, özel mobilya tasarımları ile sektörde fark yaratmaktadır. Vizyonu doğrultusunda, müşterilerine ve çalışanlarına değer verirken, aile ortamını da güçlendirerek büyümeyi hedeflemektedir. Ürettiği her mobilyada, “ilk mobilyamızdaki heyecanı yeniden yaşamaya çalışan bir ekip tarafından hizmet veriyoruz.” diyerek heyecanını paylaşmaktadır.

İvana Sert’in Programında Neler Konuşuldu?

İvana Sert’in iş dünyası programında Salim Macit’e yönelttiği sorular ve cevapları;

İvana Sert: “Kendinizden kısaca bize bahsedebilir misiniz?”

Salim Macit: “Bin dokuz yüz seksen beş yılında İstanbul’a geldim. Atölyecilik devri ile başladım. Ve atölyecilikten bugüne kadar Napoly Design’ı kurdum. Toplamda 35 Yıllık bir geçmişimiz var.”

İvana Sert: “Peki bu Lüks Mobilya aşkı hayatınızda nasıl başladı?”

Salim Macit: “Mobilya aşkı seksen beş yılına İstanbul’a geldiğim zaman bir atölyecilik devrinde başladı. Mobilya aşkı çok güzel bir aşk. Özellikle Lüks Mobilya mesleği çok önem arz eden ve saygıya değer bir meslek…”

İvana Sert programında Salim Macit’e daha pek çok sorular yönetti ve Napoly Design hakkında önemli bilgiler aldı. Tüm detaylar videoda…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir